Hakkımızda

Keksan Mutfak Eşyaları mutfak sektöründe hizmet vermektedir. Üretim ve satış sonrası hizmeti ile sektöründe güvenilir, çalışma disiplini ve müşterileri ile sürekli diyalog halinde kalarak işletmelerinizin desteğe ihtiyacı olduğu her an kalite ve güven anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Keksan Aliminyum Mutfak Eşyaları Kurucusu Ferhat DALGAÇ

Kalite politikamız; modern üretim teknikleri kullanmak, müşteri ihtiyaçlarını kalite ve uygun fiyat ilkemiz ile karşılamaktır.

Vizyon

Müşterilerimizin mutfak kalitelerini artıran, insanları mutlu eden, Türkiye'nin dünyadaki konumunu iyileştirme çabalarını destekleyen, ülke ekonomisine ve uzun vadede küresel ekonomiye katkıda bulunan, mutfak gereçleri perakende sektörleriyle beraber ticari yaşamı globalleştiren bir marka olmak

Misyon

40 yıllık deneyimini, ülkesinden aldığı güçle destekleyerek mutfak gereçleri sektöründe optimum performans ile üretim yapmak. Üretim tesisini ve insan kaynağını daha iyi hale getirerek, inovatif ve akılcı projelere yatırım yaparak uluslararası bir marka haline gelmek.

ArGe

Keksan aliminyum mutfak eşyaları Ar-Ge bölümü ayrı bir önem taşımaktadır. Bu amaçla son teknolojileri takip ederek bünyesinde uygulamaya özen gösterir. Bu sadece endüstri tarafından pazarlanan bir ihtiyaca uygun levha, şerit üretmek için gereken bir koşul değildir. Aynı zamanda, bakır alaşımı üretimde yeni rekabetleri karşılayabilmek için gereken uzun vadedeki çalışmaları da kapsamaktadır.

Keksan Mutfak Eşyaları

Kuruluşumuz

Keksan Mutfak Eşyaları 2005 yılında alüminyum ve sıvama işiyle sektöre giriş yaptık. Yaklaşık bir yıl boyunca iç piyasada tedarikçilik yaptık. Daha sonra Türkiye'nin kurumsal firmalarla yıllık tedarikçilik yapmaya başladık. Ürünleri ise kurumsal firmalara kaplama yapmadan 4 yıl boyunca ham halinde gönderdik.

Gelişimimiz

4 yılın sonunda ise, kaplama makinelerini alarak hattı kurduk ve 2009 yılında ürünlerimizin tamamını biz üretmeye başladık. Üretime geçmemizle birlikte firmaların üzerinde ki yükü de almış olduk. İlk zamanlar elde boyadığımız ürünleri 2012 yılında Kahramanmaraş'ta kurduğumuz otomatik hat ile boyama sistemini kurduk 2014 yılında ise, aynı kurumsal firmalara tava ve tencere yapmaya başladık

İlerleyişimiz

Büyük firmalara hizmet vermemizin neticesinde ise yurt dışından ürün talepleri aldık. İlk yurt dışı ihracatımız 2014 yılında Azerbaycan'a gerçekleşti. Firmamız yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ve sektörün öncü firmalarını da örnek alarak 2010 yılında makine parkuruna ek yatırımlar yaparak Teflon, Granit, Seramik kaplama tencere ve tava üretimine başlamıştır.

Yaptıklarımız Sayesinde Geleceğe Güvenle Bakıyoruz.

2012 Yılı sonrası

2012 yılında ise firmamızı son teknoloji cihazlarla donatarak üretimin her adımında hataları ve kaliteproblemlerini de minimum seviyeye indirerek kalitemizi Avrupa standartlarına taşımış bu sayede üretim kapasitemizi daha da artırmış bulunmaktayız. Bugün bir çok Asya ve Avrupa ülkesine ihracat gerçekleştiren firmamız ürün çeşitliliği ve yüksek kalitesi ile sektörün önde gelen firmalarının arasına girmiş olamaktan dolayı gurur duymaktayız.

2018 Yılı Sonrası

Kendi bünyesinde tasarım ekibi kurdu. ISO 9001 Kalite belgesi için çalışmalara başladı. NON-STİCK yanmaz yapışmaz mutfak ürünleri üretimine başladı. Kahramanmaraş istasyon mahallesi bölgesinde yeni fabrika yatırımı yaptı.

2020 Yılı sonrası

Günlük .............. Non-Stick mutfak ürünü üretim kapasitesine ulaştı........... Kıtada ........... Ülkeye ihracat yapmaya başladı.