Tarihçe

2012 Yılı & Sonrası

2012 yılında ise firmamızı son teknoloji cihazlarla donatarak üretimin her adımında hataları ve kaliteproblemlerini de minimum seviyeye indirerek kalitemizi Avrupa standartlarına taşımış bu sayede üretim kapasitemizi daha da artırmış bulunmaktayız. Bugün bir çok Asya ve Avrupa ülkesine ihracat gerçekleştiren firmamız ürün çeşitliliği ve yüksek kalitesi ile sektörün önde gelen firmalarının arasına girmiş olamaktan dolayı gurur duymaktayız.

2018 Yılı & Sonrası

Kendi bünyesinde tasarım ekibi kurdu. ISO 9001 Kalite belgesi için çalışmalara başladı. NON-STİCK yanmaz yapışmaz mutfak ürünleri üretimine başladı. Kahramanmaraş istasyon mahallesi bölgesinde yeni fabrika yatırımı yaptı.

2020 Yılı & Sonrası

Günlük .............. Non-Stick mutfak ürünü üretim kapasitesine ulaştı........... Kıtada ........... Ülkeye ihracat yapmaya başladı.

2022 Günümüz
Yaptıklarımız Sayesinde Geleceğe Güvenle Bakıyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed efficitur ex sit amet massa scelerisque scelerisque. Aliquam erat volutpat. Aenean interdum finibus efficitur. Praesent dapibus dolor felis, eu ultrices elit molestie.